مشاوره مالی

مشاور مالی

مشاوره مالی

سرمایه گذاری یکی از مشکل ترین فعالیت ها در ایران است . به دلیل ذهنیت هایی که وجود دارد و صد البته عدم دسترسی به منابع درست در سرمایه گذاری و همچنین استفاده از سیستم بنیادی ( Fundamental ) و استفاده از اسناد و مدارک حسابداری جهت تغییر در نتایج کمتر کسی به سمت خرید و سرمایه گذاری در سهام نزدیک می شود . کسانی هم که نزدیک می شوند با دیدکمی که نسبت به این سیستم دارند با ورود و زیاد دیدن در سهام و بورس با کسب یک ذهن بد از این کار دور می شوند و خرید و فروش سهام را یک کسب و کار به شدت مبتنی بر شانس می بینند .

اما لازم است بیان کنیم که برای ورود به بورس و خرید و فروش سهام یا به اختصار سرمایه گذاری در بورس شما نیازمند به تجهیزات خاصی هستید که این تجهیزات یا درون شما است یا باید آن را کسب کنید ، یکی از مهمترین پیش نیازها و ابزارهای سهام داشتن هوش هیجانی بالا است . یعنی وقتی یک سهم یک درصد بالا یا پایین رفت ما در جای خودمان ثابت باشیم و تلاطم پیدا نکنیم ، مورد دیگر داشتن دانش تحلیل تکنیکال است که مانند ابزار مهمی در دست شماست و در نهایت تجربه در خرید و فروش سهام .

ما با داشتن موارد زیر کنار شماهستیم .

علم تحلیل تکنیکال
ابزار و تجهیزات بررسی سهام و بورس
تجربه موفق در زمینه خرید و فروش سهام
تیم متخصص و باتجربه در زمینه بورس

ما در کنار شماهستیم و اگر شما بتوانید هوش هیجانی خود را افزایش دهید می توانیم باهم سرمایه گذاری درستی در این زمنیه انجام داده و تنایج خوبی نیز به دست بیاوریم

  • Marketing
  • Consulting
  • Forex

بیشتر در این باره بدانیم

آیا باید درباره بورس با دیگران صحبت کرد

پاسخ

قطعا خیر ، می دانیم که برای بورس باید علم و تجربه لازم را داشت و البته هوش مالی و هیجانی ، شاید به جرات بتوان گفت خیلی از ما انسانها بدون داشتن این موارد به راحتی اظهار نظر می کنیم و این نظرها می تواند شمارا متلاطم کند.

چه مدت برای رسیدن به سود در یک سهم لازم است .

پاسخ

این کاملا به یک سهام بستگی دارد اگر شما زمان مناسبی وارد یک سهام شوید به راحتی می توانید در روند شروع یک حرکت مثبت قرار گرفته و از سود سهام بهره مند شوید وگرنه اصل پول شما نیز مستهلک خواهد شد .

به چه کسی برای مشاوره و خرید سهام اعتماد کنیم .

پاسخ

واقعا هیچ راهی نیست تا بتوانید به یک شخص یا حتی مجموعه برای مشاوره بورس اعتماد کنید ، مگر اینکه با یک مقدار کم شروع کنید و با استفاده از نتایجی که بدست می آورید اعتمادتان بیشتر شود ، علت هم این است که از نظر حفاظ از حریم خصوصی اشخاص هیچ تحلیل گر یا مشاوری اطلاعات دیگران را در اختیار شما قرار نخواهد داد ، اگر هم چنین کاری انجام داد یکی از اصول نانوشته این صنعت را نقض کرده است .

از چه زمانی شروع کنیم .

پاسخ

وقتی شما در بورس وارد شوید خواهید دید که تاریخ همواره تکرار خواهد شد یعنی اگر یک سهام سود خوبی را بدست آورده است این داستان تکرار خواهد شد ، فقط شما باید بدانید که تکرار آن چه زمانی است یا چه سهامی در حال تکرار یک تاریخ طایی است .