طراحی سایت

دپارتمان طراحی سایت نارمیلا - ارزش افرینان کاوه

طراحی سایت

طراحی سایت صرفا برای کسب و کار شما نیست وشما می توانید یک شخص باشید با یک هنر خاص و بخواهید هنر خود را معرفی کنید یا بخواهید با استفاده از سایت کسب و کار خود را معرفی کنید این کسب و کار می تواند در سطح کوچک باشد مانند یک سوپر مارکت یا آرایشگاه تا یک سطح بزرگ مانند یک شرکت چند ملیتی یا شرکتی بزرگ با شعب زیاد در سرتاسر ایران یا ممکن است یک پزشک باشید یا یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید .

 .شما با استفاده از سایت خود می توانید خود را به کل دنیا معرفی کنید

دپارتمان طراحی سایت نارمیلا که یک بخش جداگانه برای کسانی است که صرفا نیاز به طراحی سایت و سئو دارد در خدمت شماست.

آدرس این دپارتمان که نارمیلا نام دارد را می توانید در زیر مشاهده کنید .

Narmila.com

مزیت های ما

چرا بهتر است با ما کار کنید ؟
تخصص در طراحی سایت به صورت کاملا واکنش گرا
طراحی اپلیکیشن برای سایت شما
استفاده از متخصصین گرافیست در طراحی سایت
طراحی سایت بر اساس شرایط و نیاز شما

تیم تخصصی ارزش آفرینان کاوه در کنار شماست ، ما کمک می کنیم تا در زمان مناسب از ابزار مناسب برای معرفی شغل یا کسب و کار خود استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بدست آورید .

سوالات متداول

آیا سایت برای رونق کسب و کار کافی است ؟

پاسخ

یک سایت شرط لازم برای بازاریابی آنلاین و یا معرفی شما و کسب و کار شماست اما شرط کافی نیست .

برای معرفی هرچه بیشتر و بهتر شما یا کسب و کار شما نیاز است که روی سایت شما سئو انجام شود، یعنی وقتی شخصی با استفاده از یک کلمه کلیدی در گوگل یا دیگر موتورهای جستجو ، جستجویی انجام می دهد شما در صفحه اول این جستجو دیده خواهید شد .

چقدر طول می کشد تا سایت ما با استفاده از کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل نمایان شود؟

پاسخ

معمولا بر اساس نوع کلمه کلیدی و رقبایی که در محیط مجازی داریم بین یک ماه تا شش ماه زمان می برد که سایت ما در صفحه اول ظاهر شود که این سئو کاملا ارگانیک بوده و به صورت طبیعی در صفحه اول ظاهر می شود که این سئو مورد تایید گوگل است.

چند نوع سئو داریم ؟

پاسخ

سئو چند مدل دارد ، سئوی سفید ، سئوی خاکستری ، سئوی سیاه و …

سئویی خوب است که به صورت کاملا ارگانیک و طبیعی در صفحه ی اول سایت شما را نمایان می کند ، انواع دیگر مورد تایید گوگل نیست و اگر توسط گوگل شناسایی شود سایت شما در لیست سیاه رفته و دیگر نمی توان روی آن سئو انجام داد .

ادورز چیست ؟

پاسخ

ادروز (Adwords) نوعی تبلیغات است برای سایت شما که بر اساس هر کلیک روی سایت شما با استفاده از کلمه کلیدی هزینه ای پرداخت می کنید ، این تبلیغ که همان تبلیغ پولی گوگل است برای استفاده در کمپین ها تبلیغاتی و موقتی کاربرد خوبی دارد ، چون با هرکلیکی که روی سایت شما انجام می شود شما به گوگل هزینه می دهید و در صورت استفاده نادرست و در زمان نادرست هزینه شما از بین خواهد رفت.