برندینگ

برندینگ - ارزش افرینان کاوه

برندینگ

در دنیای امروز و با ظهور هرچه بیشتر شرکتها و مشاغلی که در کشور و جهان ایجاد می شوند و با ایجاد رقابت هرچه بیشتر بین آنها برای جذب مشتری و موفقیت لزوم در یادها ماندن هرچه بیشتر مشاهده می شود .

برای مثال وقتی به شما می گویند بهترین خودرو از دید شما چیست بر اساس نظر شما یک برند خاص از خودرو در ذهن شما نقش می بندد و اولین چیزی که از آن در ذهن خود می بینید لوگوی آن برند است و پس از کیفیت یا طراحی ظاهری و یا سرعت یا قدرت آن برند، به تمامی این موارد برندیگ گفته می شود .

از مواردی که برای برندیگ می توان بیان کرد داشتن یک لوگو ، اوراق اداری شکیل مناسب با نوع کسب و کار و یا شرکت شما ، یک سایت که توصیف کننده شما و کسب و کار شما در محیط مجازی می باشد و امکان ارتباط شمارا بدون داشتن حد و مرز ایجاد می شود و موارد دیگری از این دست است .

شاید شما بگوید این موارد اقلام تبلیغاتی هستند اما تبلیغات هم یک نمونه از موارد برندیگ است اما تبلیغات به موقع و در زمان مناسب و با اقلام مناسب.

مزیت های ما

چرا بهتر است با ما کار کنید ؟
داشتن مشاورین متخصص در زمینه برندیگ
دارا بودن تیم متخصص در زمینه ی طراحی و گرافیک
ما متخصصینی داریم که در طراحی سایت تبحر دارند
دارا بودن تیم سئو باتجربه و متعهد

تیم تخصصی ارزش آفرینان کاوه در کنار شماست ، ما کمک می کنیم تا در زمان مناسب از ابزار مناسب برای معرفی شغل یا کسب و کار خود استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بدست آورید .

سوالات متداول

چرا باید لوگو یا اوراق اداری داشته باشیم؟

پاسخ

در دنیای امروز اولین چیزی که بین دو شخص با ماهیت حقوقی ( شرکت ) و یا کسب و کار ردوبدل می شود کارت ویزیت است و اولین بخشی که نظر را جلب می کند لوگوی کارت ویزیت شماست، برای مکاتبات نیز شما نیازمند اوراق اداری هستید تا بتوانید با استفاده از آن نامه و مکاتبات خود را انجام دهید .

آیا داشتن یک سایت کافی است ؟

پاسخ

یک سایت برای معرفی کسب و کار شما لازم است اما کافی نیست ، برای کافی بودن نیازمند معرفی و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو هستید که به آن سئو ( SEO ) گفته می شود .

چرا تبلیغات ، مگر عمر تبلیغات بسر نرسیده است ؟

پاسخ

خیر ، عمر تبلیغات کاغذی به پایان رسیده است اما المان های تبلیغاتی دیگری به وجود آمده است البته گاهی نیز همچنان می توان از المان های تبلیغاتی کاغذی استفاده کرد و نتیجه ی مطلوبی را بدست آورد.