تاریخچه شرکت

ما با ۲۰ سال تجربه کار می کنیم

شرکت ارزش آفرینان کاوه با داشتن ۲۰ سال سابقه در زمینه های مختلف و استفاده از متخصصین مختلف در زمینه های کاری مرتبط با فعالیت شرکت در کنار شما است تا بتوانید برنامه ها و اهداف شخصی یا کاری خود دست یابید.

مشاوره کسب و کار - ردیابی رشد

0+

پروژه های موفق

مشاوره کسب و کار - ردیابی رشد

0+

مشاوران خبره

مشاوره کسب و کار - ردیابی رشد

0+

اعضای تیم

مشاوره کسب و کار - ردیابی رشد

0+

شعب

ما با تجربه هستیم

تحقیقات بازار 90%
خدمات فروش 80%
مشاوره استراتژیک 70%

تاریخچه ما

تاریخچه بوجود آمدن ایده و همچنین مراحل رشد و شکل گیری شرکت ارزش آفرینان کاوه بیان شده است ، شما با خواندن این تاریخچه مختصری با ما بیشتر آشنا می شوید

 • شروع فعالیت مشاوره و آموزش

  اول اردیبهشت, 1378
  banner-image

  این سال آغاز فعالیت من به عنوان مشاور در بخش عکاسی بود ، سیستم دیجیتال به تازگی وارد ایران شده بود و دوربین های عکاسی دیجیتال و پرینترهای سری عکاسی ابزار دست خوبی بود برای عکاسان ، در این زمان شروع کردم به مشاوره ، فروش و آموزش این تجهیزات به هنرمندان عکاس تا بتوانند سفری از دنیای سنتی به دیجیتال داشته باشند .
 • فعالیت با دفاتر میکس و مونتاژ فیلم

  اول خرداد ، 1379
  banner-image

  با تجربه ای که با صنف عکاسی کسب کرده بودم و نمایی که از میکس و مونتاژ فیلم با استفاده از تجهیزات آنالوگ و خطی داشتی در این زمان فعالیت مشاوره ای و آموزشی خود را با دفاتر و موسسات مونتاژ و میکس فیلم آغاز کردم و کمک کردم تا این هنرمندان نیز مسیر سختی را که برای تحت کنترل درآوردن این تجهیزات و استفاده موثر از آن را با مسائل کمتری طی نمایند.
 • فعالیت مشاوره ای تجهیزات امنیتی

  اول شهریور، 1391
  banner-image

  در کنار بحث مشاوره ای تجهیزات دیجیتال ، گریزی هم تجهیزات امنیتی ، کنترلی زدم با تجربه های قبلی خودم شروع به فعالیت در این بخش و صرفا در بخش دوربین های مداربسته نمودم
 • فعالیت مشاوره ای در زمنیه برندیگ

  اول مهر، 1393
  banner-image

  این مرحله از فعالیت نقطه عطفی در تاریخچه کاری محسوب می شود در این دوره با تجربیات قبلی و استفاده از تجربیات در زمنیه چاپ و تبلیغات بصری ( کتاب ، کاتالوگ و ... ) و تبلیغات مجازی ( سایت و ... ) به کمک به شرکتها و موسساتی که نیازمند این مشاوره ها بودند اقدام کردیم .
 • تولد نارمیلا در قالب یک سایت و فعالیت حرفه ای تر

  اول فروردین، 1394
  banner-image

  نارمیلا نقطه عطف متفاوتی برای فعالیتهای مشاوره ای بود با داشتن سابقه ای طولانی و البته آموزه های جدید و تخصصی توسط اساتید باتجربه تمامی فعالیت های مشاوره ای ، آموزشی رنگ و بوی تازه ای گرفت
 • تولد شرکت ارزش آفرینان کاوه

  تیرماه، 1398
  banner-image

  پس از سالها تجربه و اندوختن سرمایه ای علمی و عملی شخصیت حقوقی ارزش آفرینان کاوه در قالب یک شرکت متولد شد تا علاوه بر خدمات مشاوره ای ، آموزشی قبلی خدمات مشاوره ای و اجرایی مالیاتی ، ترخیص کالای گمرکی و مشاوره در امور بررسی واردات یا صادرات کالا با رویکرد ایجاد ارزش هرچه بیشتر برای شما و کسب و کار شما به فعالیت های شرکت اضافه گردید .
 • اکنون ما منتظر شما و در کنار شما هستیم

  شهریورماه، 1398
  banner-image

  اکنون ما کنار شما هستیم و بی صبرانه آماده کمک و مساعدت برای رفع مسائلی که در آن تخصص داریم

مشتریان ارزشمند ما